Nosturivuokraus Espoo

Tarjoamme nosturivuokrausta ja nostopalveluita Espoossa ja pääkaupunkiseudulla.
Toiminta-alueemme kattaa koko Suomen.

Vuokraa nosturi ottamalla yhteyttä
palvelunumeroomme 09-350 5600

Myynti ja vuokraus

Jari Tuovinen
jari.tuovinen@sjoman.com
0400-314777

Marko Hassi
marko.hassi@sjoman.com
044-7510200

Peter Kaseva
peter.kaseva@sjoman.com
040-1733889

Tom Sjöman
tom.sjoman@sjoman.com
0400-462937

Työmaakäynnit

Jari Havimäki
jari.havimaki@sjoman.com
0400-404376

Antti Lahtinen
antti.lahtinen@sjoman.com
040-7509428

Jari Salmikivi (Pohjanväre)
jari.salmikivi@sjoman.com
0400-663444

Timo Mustonen
timo.mustonen@sjoman.com
044-0545750

Haalaus

Ari Martti
ari.martti@sjoman.com
040-7516727

Kuljetusliike Jouni Meling

Marko Hassi
marko.hassi@sjoman.com
044-7510200

Peter Kaseva
peter.kaseva@sjoman.com
040-1733889

Huolto

Olli Kovanen
olli.kovanen@sjoman.com
040-5067489

Juha Lehto
juha.lehto@sjoman.com
040-5601287

Käyntiosoite:
Tapulikaupungintie 44, 00750 HELSINKI
Tavarantoimitusten ja raskasliikenteen ajo Tullikirjurintien kautta.